سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بیوگرافی و عکسهای دکتر رضا جباری جراح مغز و اعصاب + مصاحبه و آدر

نظر

دکتر رضا جباری جراح مغز و اعصاب را با بیوگرافی کامل و عکس های خانواده و همسر و مصاحبه جالب و حرف های تکان دهنده از عمل جراحی بیش از 150 بیمار به صورت رایگان و آدرس مطب و بیمارستان هایی که حضور دارد و ساعت ویزیت و محل زندگی و شماره تلفن و ایمیا وی را بخوانید

بیوگرافی دکتر رضا جباری

دکگتر رضا جباری متولد سال 1361 در مسجد سلیمان می باشد که به واسطه جراحی های رایگان بیماران کم درآمد و ناتوان معروف و مشهور و محبوب ایرانیان شده است

Image result for ?دکتر رضا جباری?‎

فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی است. دکتر جباری باوجودی جوانی توانسته رتبه برتر برد تخصصی در کشور را کسب کند.

چهره ای دوست داشنتی و محبوب که قلب های هر ایرانی را از آن خود کرده و نشان داده که انسانیت هنوز نمرده و هستند کسانی که هنوز هم پو.ل برایشان در درجه کم اهمیتی برخوردار است

جراحی از 29 سالگی

او که در سن 29 سالگی فارغ التحصیل جراحی مغز و اعصاب شده است، در حال حاضر در بیمارستان لقمان، هتل بیمارستان گاندی، بیمارستان شرکت نفت مشغول به فعالیت بوده و علاقه بسیاری به کار خود دارد.

بیوگرافی بهنام تشکر بازیگر نقش تراب

دکتر رضا جباری در برنامه بدون تعارف

او در برنامه بدون تعارف درباره حرفه و زندگی خود توضیحات جالبی داده است که در فیلم بالا می‌بینید.

دکتر رضا جباری متخصص و جراح مغز و اعصاب است که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. او 37 سال بیشتر ندارد و پزشکی جوان محسوب می‌شود که کار خود را از 9 سال قبل شروع کرده و با وجود این سن کم از نظر تعداد جراحی رکورددار محسوب می‌شود و تاکنون چند هزار جراحی انجام داده است.

ویژگی دیگر دکتر جباری این است که بیماران خود را بدون دریافت دستمزد جراحی می‌کند.

مستاجر بودن دکتر جراح مغز و اعصاب

دکتر حباری جراح جوان مغز و اعصاب که اکثر عمل ها را مجانی جراحی می کند و هنوز مستاجر است! بعد از پخش این برنامه این جراح متخصص جوان از سوی آستان قدس رضوی مفتخر به خادمی حرم امام رضا (علیه السلام) شد

بیوگرافی کامل آرات حسینی

همسر دکتر رضا جباری

ایشان سالها پیش ازدواج کرده و دارای چهار فرزند می باشد

عکس فرزندان دکتر رضا جباری

آدرس مطب دکتر رضا جباری

تهران
مطهری، نرسیده به اتوبان مدرس، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، خیابان مدائن، ساختمان پزشکان ماهان، طبقه 2، واحد 3 و 4
دکتر رضا جباری جراح مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات و دارای بورد تخصصی و استادیار دانشگاه بوده و در بیمارستان های لقمان حکیم تهران، موسسه بین المللی سلامت پروفسور سمیعی، بیمارستان شرکت نفت، هتل بیمارستان گاندی، بیمارستان امام رضا (ع)، بیمارستان نور افشار و خیریه حضرت مریم (ع) در شهرستان مسجدسلیمان به انجام ویزیت و عمل های مختلف جراحی و خدمت به هموطنان و همچنین بیماران خارجی و میهمان می پردازند…

شماره تماس و تلفن دکتر جباری

88301147 (021)

09124548616

88301147 (021)

info@drrezajabbari.com

http://drrezajabbari.com

سوابق و تحصیلات

– فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
– فارغ التحصیل دوره تخصصی جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران
– استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان لقمان حکیم
– پژوهش بر روی پروژه‌های متعدد سل ترکیبی در ضایعات نخاعی ( پیوند نخاع ) با پژوهشگاه رویال از سال 1386
– عضو مرکز تحقیقات علوم جراحی اعصاب بیمارستان لقمان حکیم

افتخارات و فعالیت های اجرایی

– رتبه برتر بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب
– چاپ مقالات متعدد در سمینارها، مجلات و نشریات داخلی و خارجی
– تسلط بر جراحی نوروآندوسکوپی مغز جهت جراحی‌های تومورهای داخلی بطنی، هیدروشمالی و …
– تسلط بر جراحی آندوسکوپی قاعده جمجمه
– تسلط بر جراحی‌های مختلف و پیچیده مغز شامل انواع تومورهای مغزی – بیماری‌های عروق (واسکولر) مغز – جراحی اپمالپسی- اعصاب محیطی
– تسلط بر جراحی مختلف و پیچیده ستون فقرات

احمد ذوقی کیه؟ از ویس تا مزاحم تلفنی

لیبست بیمارستان هایی که حضور دارد

بیمارستان لقمان حکیم
بیمارستان نور افشار
بیمارستان امام رضا(ع)
بیمارستان گاندی
بیمارستان شرکت نفت

بیشتر بخوانید : بیوگرافی و عکس های دکتر علی عبدالعالی 

ویزیت و جراحی رایگان بیماران

هر ماه حدود 20 بیمار را با عشق و علاقه‌ای که به مناطق محروم به خصوص مردم زادگاهم دارم، به طور رایگان عمل می‌کنم.

3 روز از هر ماه به مسجد سلیمان و روستاها و مناطق عشایری اطراف این شهر سفر می‌کنم و بیماران را ویزیت می کنم و اگر احتیاج باشد آنها را به تهران انتقال می‌دهم..

مصاحبه دکتر رضا جباری

 7 هزار جراحی در چهار سال

از زمان فارغ‌ التحصیلی تاکنون 7 هزار عمل جراحی داشتم. در این جراحی ها دوست و همکارم آقای معدنچی که عکاس حرفه ای است در تمام عمل هایم حضور دارد. تمام عکس‌ها را جمع آوری کرده و تعدادی از آنها را به سمتی می برند که مقالات علمی تهیه کنند. هر ماه حدودا بین 100 تا 150 عمل جراحی انجام می دهم.

جراحی موفیت آمیز

تاکنون موفقیت آمیز بوده و اتفاق خاصی رخ نداده و همه اینها از لطف خداست. در واقع، تمامی عمل های جراحی از کوچکترین تا بزرگترین به لطف خدا موفقیت آمیز بوده است.

همیشه که چاقوی جراحی به دست می‌گیرم با نام خدا کارم را آغاز می کنم. اعتقاد دارم که ما وسیله ایم و شفا دهنده خداست. به همین خاطر خداوند همیشه لطف و محبت خود را شامل حالم کرده و احساس می کنم در تمامی عمل‌هایم خدا عنایت می کند.

فعالیت در خیریه

از زمانی که دانشجو بودم تاکنون حدود 12 سال است؛ 3 روز از هر ماه به زادگاهم؛ مسجد سلیمان می روم و به یک مرکز خیریه سر می‌زنم. همچنین به روستاها و مناطق عشایری اطراف شهر سفر می‌کنم و بیماران را ویزیت می کنم و اگر احتیاج باشد آنها را به تهران انتقال می‌دهم.

هر ماه حدود 20 بیمار را با عشق و علاقه‌ای که به مناطق محروم به خصوص مردم زادگاهم دارم به طور رایگان عمل می‌کنم. در این میان لطف خدا را در سایر جراحی ها دیدم.

عشق به ایران

من در 14 سالگی دیپلم گرفتم. در دبیرستان تیزهوشان شیخ انصاری درس خواندم و در المپیادها مقام کشوری کسب کردم و آن زمان موقعیت اینکه به خارج از کشور بروم فراهم شد اما مسائل عاطفی خانوادگی هیچ گاه اجازه نداد که حتی به این موضوع فکر کنم. تاکنون یک لحظه به این موضوع فکر نکردم که جایی غیر از ایران باشم.

به اعتقاد من خدا به هر پزشکی استعدادی خاصی بخشیده داده و پزشک باید هنر و علمی که در اختیار دارد را به مردم سرزمین خودش هدیه دهد. مسائلی در روابط عاطفی بین بیمار و پزشک که با پول قابل قیاس نیست.