سفارش تبلیغ
صبا ویژن

در جدیدترین اخبار سایت ناسا خبری در مورد عبور یک سیارک

نظر

در جدیدترین اخبار سایت ناسا خبری در مورد عبور یک سیارک روز جمعه 3 مرداد 99 را در کنار زمین و احتمال برخورد آن با زمین را منتشر شده کرده است.

برخورد سیارک با زمین 3 مرداد 99

بر اساس آخرین خبرهای منتشر شده در سایت ناسا در روز جمعه سوم مرداد یک سیارک از کنار زمین عبور می کند و احتمال برخورد آن با زمین وجود دارد، که اگر این اتفاق رخ دهد خسارات بزرگی به دنبال خواهد داشت

3 مرداد،منتظر برخورد سیارک خطرناک به زمین باشیم؟ – اقتصاد برتر

سیارک‌هایی که از کنار زمین عبور می‌کنند بنا به فاصله‌ای که از کره خاکی دارند، به چند دسته تقسیم می‌شوند و اگر از فاصله نسبتاً نزدیک زمین عبور کنند در دسته “سیارکهای خطرناک” قرار می‌گیرند.

سیارک ND2020 هم با عبور از فاصله 5 و نیم میلیون کیلومتری زمین در دسته سیارکهای خطرناک قرار می‌گیرد! بنابر اعلام ناسا اگر با زمین برخورد کند، خسارت زیادی به همراه دارد اما احتمال این برخورد بسیار اندک است.

شکایت سپاه علیه پنج مدیر و خبرنگار ایرنا به خاطر مصاحبه با دریا

این صخره فضایی قطری معادل 170 متر دارد و با سرعت 46 هزار کیلومتر بر ساعت از کنار زمین رد خواهد شد؛ زمان احتمالی این عبور هم 24 جولای معادل سوم مرداد ماه برآورد می‌شود.

گفتنی است مسیر اصلی این سیاره دقیق مشخص نیست و اینکه خطر جدی بیشتر برای کدام کشورها خواهد بود را به زودی در این خبر اطلاع رسانی خواهیم کرد

منبع: تسنیم